Drewno Księżycowe

To niesamowity cud natury, ponownie ukazujący swoje oblicze w naszych czasach. Jak się okazuje, nowoczesna technologia budowlana nie może równać się z tym, co mamy w każdych lasach. Czym więc jest Drewno księżycowe, dlaczego jego właściwości potwierdzone naukowo zahaczają o magię i w jaki sposób powstaje? To wszystko jest mniej skomplikowane niż mogłoby się na początku wydawać.

 

ZAPOMNIANA KWESTIA

Epoka kamienia łupanego, brązu czy żelaza przedstawiają naszą historię jako cywilizacje, która dzięki rozwijaniu umiejętności obróbki skały, dzisiaj jest najbardziej rozwiniętym gatunkiem na planecie. Prawda jest jednak zdecydowanie inna, a mało kto ją dostrzega.

 

ZASŁUGI DREWNA

Mówi się, że człowiek zszedł z drzewa. Tego nie wiemy, jednak pewne jest, że to właśnie przez drewno, jesteśmy dzisiaj tacy, a nie inni. Wszystko, co zostało odkryte lub zbudowane, stało się dzięki właśnie temu surowcu.

Od dania nam ogrzewającego ognia, po potężne statki do kolonizacji innych kontynentów, drewno od wieków było najważniejszym budulcem ludzkości a wiedza o nim, była szanowanie i skrupulatnie doskonalona.

 

DZISIEJSZE CZASY

Jak więc jest dzisiaj? Podobnie, ale niestety drewno stało się zwykłym towarem hurtowym, gdzie podejście z szacunkiem czy wiedzą do drzew, zeszło na dalszy plan.

Połacie wycinanych lasów każdego dnia czy chemia wprowadzana do drewnianych sklejek pokazują, że człowiek odszedł od integracji z naturą, na rzecz materialnych korzyści w postaci szybko i łatwo zarobionych pieniędzy, czy zaoszczędzonego czasu. Oczywiście, jest to celowy proces tych, którzy ze świadomych otaczającego ich świata istot, zrobili z nas głupie, ślepe owieczki.

Ten czas jednak się kończy, a Księżycowe Drewno to powrót do wiedzy zawartej w naszych korzeniach.

NAUKOWE FAKTY

Drzewo ścięte o w środku zimy, podczas najwyższej fazy Księżyca w naturalny sposób zaczyna integrować się z polem elektromagnetycznym planety. W jego wnętrzu zostaje wydzielany żel, który przez naładowane cząsteczki elektryczne wzmacnia strukturę drewna, poprawia jego gibkość i uodparnia na ogień.

W tym szczególnym czasie cała planeta, wraz z Księżycem, dosłownie zasila swoje drzewne potomstwo życiodajną, uzdrawiającą mocą, dzięki której drzewa mają energię na przetrwanie następnego roku.

Takie drewno jest fantastycznie odporne na ogień. Codziennie jesteśmy zasypywani informacjami o tym, że lepiej mieszkać w kamiennych lub betonowych domach, ze względu na ryzyko pożaru.

Badania jednak potwierdziły, że żaden materiał budowlany nie może się równać co do odporności na płomienie, jak z Drewnem Księżycowym. Wiedza ta była od wieków stosowana.

Rzymianie budowali swoje statki tylko z takiego drewna, tak samo, jak buddyjskie świątynie, wznoszone przez mnichów. Drewno Księżycowe badane przez osoby ze zdolnościami postrzegania energii ukazuje ogromne właściwości lecznicze.

Człowiek mniej choruje, lepiej sypia, a i samopoczucie ma lepsze, jeśli przebywa w domu zbudowanym z takiego drewna. Czas pokaże, jakie jeszcze cuda ukaże przed nami matka natura w tym jednym, bardzo szczególnym aspekcie.

Kwestia Drewna Księżycowego to na nowo odkryta tajemnica, mogąca zmienić świat. Jeżeli zrozumiemy prawa natury i podejdziemy do nich z respektem, to cała planeta i nie tylko, będzie obdarzać nas swoimi najpiękniejszymi darami. Już dzisiaj jest możliwe zbudowanie domu z drewna księżycowego.

Na rynku jak grzyby po deszczu powstają nowe firmy specjalizujące się w tym fachu. Jednak każdy z nas może samemu sprawdzić, na czym polega magia tego surowca. Wystarczy o tej szczególnej porze pójść do lasu i ściąć drzewo. Nowy Świat jest już z nami, pozostał tylko kwestia odwagi i uporu w działaniu, aby do niego wejść.